PARTNERID

Open House Tartu projekti väärtused

Open House Tartu on eriline arhitektuuri- ja kultuuriüritus, mis oma tugeva kontseptsiooniga kutsub partnereid mängima olulist rolli linna oleviku teadvustamises ja tuleviku kujundamises. Meie sündmus koondab uuenduslikke mõtteviise, keskkonna arengut ja kogukondade kaasamist ning sellega loome platvormi erinevatele partneritele, et teha koostööd linna arhitektuuriväärtuste tutvustamisel.

Open House Tartu on projekt, mis toob kokku arhitektuuri, linnaruumi, professionaalid ja kogukonnad. Avades ruume, mis ei ole kõigile igapäevaselt ligipääsetavad, meie üritus innustab looma vestlusi disainist, esteetikast ja funktsionaalsusest. Koostöö Open House Tartuga näitab pühendumust luua keskkonda, kus arhitektuur kutsub esile positiivseid muudatusi ja dialoogi kõigi osapoolte vahel.

Korraldades tuure, loenguid ja tõstes teadlikkust, Open House Tartu võimendab partnereid tutvustama nende seotust silmapaistva arhitektuuriga, jätkusuutlikkusega ja kogukondade kaasamisega. Teie seotus meiega ei tõsta ainult teie brändi nähtavust, vaid jäädvustab teie pühendumust luua linnaruumi, mis edendab innovatsiooni ja kaasatust.

Open House Tartu 2024 on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Huvi ja küsimuste korral palun võta ühendust info@openhousetartu.ee

Meie partnerid ja toetajad

LAUFENi kõrgelt traditsioonilise Šveitsi brändi isiksus peegeldab disaini, kvaliteeti ja funktsionaalsuse sümbioosi. LAUFEN, Roca grupi katuse all tegutsev esindusbränd, on üks maailma juhtivaid tootjaid, kellel on globaalne jaotusvõrk. Üle 130 aasta on LAUFENi kaubamärk kasutanud inimkonnale teadaolevat vanimat muudetavat materjali, et valmistada innovaatilisi sanitaartooteid tipptasemel tehastes legendaarse Šveitsi täpsusega.

LAUFENi jaoks on kvaliteedil kaks aspekti: tootmisteave ja valmistatud vannitoa kõrge praktilise kasutegur, mis sageli pole kohe ilmselge. Šveitsi ettevõte LAUFEN, mis valmistab tooteid, mis võimaldavad hinnaline ressurss – vesi – säästlikult kasutada, näitab sel moel pühendumist loodusvarade säilitamisele ja keskkonnasõbralikule tootmisele.

LAUFENi eesmärk on rikastada inimeste igapäevaelu, luues ainulaadseid ruume heaolu, isikliku hoolitsuse ja tervise jaoks. Alates teenuse kvaliteedist kuni vastutustundliku tootearenduse ja tootmiseni on inimeste ja planeedi heaolu meie kõige tähtsamal kohal kõigis meie tegevustes. Töötame pidevalt selle nimel, et tagada kõrgeim tehnoloogia, kvaliteet, esteetika ja funktsionaalsus kõigis meie lahendustes ning oleme pühendunud jätkusuutlikumale tegutsemisele.

LAUFEN mõtleb keskkonnale ja loodusressurssidele ning rakendab alates projekteerimisest kuni tootmise, tehaste ja funktsionaalsuseni eritehnoloogiaid, et säästa vett, muuta LAUFENi tooted hõlpsasti puhastatavaks ja vähendada kangete kemikaalide kasutamist nende hooldamisel. Paljude toodete konstrueerimisel on peetud spetsiaalselt silmas vajadust tõhustada tootmisprotsessi. LAUFEN hoolib keskkonnast.

EOOSi disainitud LAUFEN save! tualett on madalatehnoloogiline lahendus inimese keskkonnamõjude leevendamiseks. Tegemist on üllatavalt lihtsa tehnilise lahendusega, mis suudab kinni püüda toksiine, mida reoveepuhastusjaamad ei suuda takistada jõgede ja merede saastamist. See võiks oluliselt parandada sanitaartööstuse keskkonnamõju. Veel parem on see, et see näeb hea välja ja selle kasutamiseks on juba saadud sertifikaat kogu Euroopas. Loe lahendusest lähemalt siit: https://www.laufen.com/news-stories/new-award-winning-toilet-offers-global-environmental-benefits

Fotodel on kujutatud LAUFENi projekte – Rocca Towers, Oru Hub Hotell

Briti Nõukogu on Ühendkuningriigi rahvusvaheline organisatsioon, mis tegeleb kultuurisuhete ja haridusvõimalustega Ühendkuningriigi ja teiste riikide elanike vahel.

Briti Nõukogu on Ühendkuningriigi rahvusvaheline organisatsioon, mis tegeleb kultuurisuhete ja haridusvõimalustega Ühendkuningriigi ja teiste riikide elanike vahel. Briti Nõukogu asutati 90 aastat tagasi ja on Balti riikides tegutsenud alates 1990ndate aastate algusest, Eestis on Briti Nõukogu tegutsenud üle 30 aasta. Selle aja jooksul on korraldatud koos erinevate partneritega sadu haridus- ja kultuuriprojekte ning üritusi Eestis.

Viimastel aastatel on Briti Nõukogu tegelenud peamiselt People to People Cultural Engagement (P2P) programmi elluviimisega. Programm toetab noorte mõjuvõimu suurendamist, aitab muuta haridussüsteeme, parandab inglise keele õpetamist ja õppimist, suurendab kaasatust, mitmekesisust ja 21. sajandi oskuste arendamist. Briti Nõukogu kasutab oma oskusi ja kogemusi, et aidata muuta maailma paremaks, turvalisemaks ja kaasavamaks, kaasates kogu ühiskonda, et luua sisukaid ja püsivaid muutusi.