Andmekaitsetingimused

Openhousetartu.ee andmekaitsetingimused

Meie kontaktandmed (andmetöötleja):

Ettevõtte nimi: Eesti Arhitektuurikeskus MTÜ (edaspidi EAK)
Aadress: Kursi 3, Tallinn 10415
Registrikood: 80273798
E-posti aadress: Info@arhitektuurikeskus.ee
Telefoninumber: +372 6117436

Isikuandmete töötlemisel juhindume asjakohasest isikuandmete kaitse õigusaktidest, sealhulgas Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusest (EL) 2016/679 (GDPR) ning isikuandmete kaitse seadusest.

Andmesubjekti õigused

Teil on õigus:

 • Tutvuda oma isikuandmetega
 • Isikuandmete parandamisele
 • Isikuandmete kustutamisele
 • Isikuandmete ülekandmisele
 • Nõusoleku tagasivõtmisele
 • Keelduda otsusest, mis põhineb ainult automatiseeritud töötlusel

Milliseid teie kohta kogume, kasutame ja säilitame?

 • Kui sirvite meie veebisaiti, kogume ainult anonüümseid andmeid teie sirvimistrendide kohta ja sellel toimivatelt küpsistelt saadud demograafilisi andmeid.
 • Kui tellite meie uudiskirja, kogume teie e-posti aadressi.
 • Kui kandideerite vabatahtlikuna, kogume ainult vajalikud andmed teie värbamiseks ja vabatahtlike kogemuste parendamiseks.

Õiguslik alus

EAK töötleb ettevõtte igapäevaste tegevuste põhjal saadud isikuandmeid õigustatud huvist pakkuda teile asjakohaseid tooteid või teenuseid ning toetada või täiendada olemasolevaid lahendusi.

EAK võib töödelda andmeid:

 • Turundustegevuse täiendamiseks, tulemuste isikupärastamiseks ja mõõtmiseks
 • Veebisaidi kasutajakogemuse isikupärastamiseks ja täiustamiseks
 • Erinevate päringutele vastamiseks
 • Kutsete, meeldetuletuste ja uudiskirjade loomiseks
 • Vabatahtlike värbamiseks nende avalduste alusel

Kui EAK osutab teile või teie ettevõttele teenust, toimub isikuandmete töötlemine ja seega ka isikuandmete jagamine meiega. Töötleme kliendiandmeid lepingute, ettepanekute ja rakendamise ettevalmistamiseks. Seejärel töötleme isikuandmeid, mis hõlmavad ettevõtte esindajate nimesid, kontaktandmeid ja ametikohti. Kui lepingut pole, säilitame isikuandmed ainult statistilistel eesmärkidel piiratud aja jooksul. EAK-l on õigustatud huvi saata turunduskommunikatsiooni oma partneritele ja klientidele, et säilitada ärisuhe nendega.

Kuidas loobuda uudiskirjade saamisest?

Uudiskirjadest loobumiseks klõpsake uudiskirja jaluses oleval loobumislingil. Kui olete meie uudiskirja loobunud, ei saadeta teile enam uudiskirju. Võite alati uudiskirjale uuesti registreeruda.

Loodetavasti oli ülaltoodud kirjeldus kasulik. Kui midagi läheb valesti või soovite rohkem teavet, võtke meiega ühendust ja reageerime niipea kui võimalik.

KÜPSISED VEEBISAIDIL OPENHOUSETALLINN.EE

Nagu enamik veebisaite, kasutame ka tekstifaile, mida nimetatakse „küpsisteks“, et aidata meil oma teenust arendada. Meie veebisaidi kasutamist jätkates annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks vastavalt siin kirjeldatule, kui te pole oma veebibrauseri seadeid muutnud küpsiste blokeerimiseks.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille teie veebibrauser salvestab teie arvutisse ja mis võimaldab veebisaidil meelde jätta kasutaja eelistusi.

Kasutame järgmisi küpsiseid:

 • Küpsised, mis on vajalikud meie veebisaidi toimimiseks. Nende hulka kuuluvad näiteks küpsised, mis võimaldavad teil esitada hinnapäringu.
 • Analüütika küpsised, mis võimaldavad meil ära tunda ja lugeda külastajaid ning näha, kuidas nad saiti kasutavad. See aitab meil parandada meie veebisaidi jõudlust, näiteks aidates kasutajatel leida seda, mida nad lihtsalt otsivad.
 • Küpsised, mis aitavad meil teid ära tunda, kui pöördute tagasi meie veebisaidile. Nende abil saame kohandada teie sisu ja meelde jätta teie eelistused, näiteks keele või piirkonna.

Detailsem kirjeldis küpsistest

Küpsiste nimedKasutusMillal küpsised aeguvad?
Openhousetallinn.ee baas ja funktsionaalsed küpsised
_sessionVajalik kasutaja sessiooni talletamiselKui veebiaken suletakse.
XSRF-TOKENTurvalisus, veebiülene päringute võltsimine (CSRF).Üks päev.
Google Analytics Analysis Küpsised
_gaEristada erinevaid veebilehe külastajaidKaks aastat.
_gidEristada erinevaid veebilehe külastajaidÜks päev,
_gat
_gat_organizer
Eristada erinevaid veebilehe külastajaidÜks minut.

 

Saate keelata küpsiste kasutamise, aktiveerides oma veebibrauseri seaded, mis võimaldavad teil keelduda kõigist või mõnest oma küpsisest. Kuid kui blokeerite kõik küpsised oma veebibrauseri seadete abil, võite osaliselt või täielikult kaotada võimaluse meie veebisaidile juurde pääseda.

KONTAKTEERU
Kui sul on küsimusi või muresid seoses andmekaitsetingimustega, palun võta meiega ühendust:
Eesti Arhitektuurikeskus, Kursi 3, Tallinn, Eesti
info@arhitektuurikeskus.ee
Viimati muudetud: 2. detsember, 2019